Select Page

*Razpored načrtovanih aktivnosti se bo še dopolnjeval.

ZDRAVNIŠKI PREGLED

Datum Oddelek
Torek, 18. 9. 2018 1. R/IB
Torek, 2. 10. 2018 1. A/IB in 3. A/IB
Torek, 9. 10. 2018 3. R/IB

Razpored določi Zdravstveni dom Ilirska Bistrica v dogovoru s šolo.

SPOZNAVNI DNEVI – CŠOD DOM VOJSKO

Datum Oddelek
Od srede, 12. 9., do petka, 14. 9. 2018 1. A/IB

NARAVOSLOVNO-PODJETNIŠKI TABOR NA SLOVENSKI OBALI – DEBELI RTIČ

Datum Kraj Oddelek
Od ponedeljka, 24. 9., do srede, 26. 9. 2018 Debeli rtič 3. A/IB

ŠPORTNI DNEVI

Datum Oddelek
Sobota, 29. 9. 2018 Vsi oddelki
Četrtek, 17. 1. 2019 Vsi oddelki
Sreda, 29. 5. 2019 Vsi oddelki 1. in 2. letnika ter 3. R/IB

LETNA ŠOLA V NARAVI – CŠOD PLANICA

Datum Oddelki
Od srede, 3. 10., do petka, 5. 10. 2018 2. A/IB

ZDRAVSTVENA VZGOJA

Datum Ura Oddelek
Sreda, 7. 11. 2018 4. in 5. šolska ura (od 10.50 do 12.25) 1. A/IB
Sreda, 7. 11. 2018 6. in 7. šolska ura (od 12.30 do 14.05) 1. R/IB
Petek, 9. 11. 2018 3. in 4. šolska ura (od 9.40 do 11.15) 2. R/IB
Petek, 9. 11. 2018 5. in 6. šolska ura (od 11.40 do 13.15) 2. A/IB
Sreda, 14. 11. 2018 4. in 5. šolska ura (od 10.50 do 12.25) 3. R/IB
Sreda, 14. 11. 2018 6. in 7. šolska ura (od 12.30 do 14.05) 3. A/IB
Petek, 16. 11. 2018 3. in 4. šolska ura (od 9.40 do 11.15) 4. A/IB
Petek, 16. 11. 2018 5. in 6. šolska ura (od 11.40 do 13.15) 4. R/IB

OBISK MESTNE KNJIŽNICE – Knjižnica Makse Samsa Ilirska Bistrica

Datum Ura Oddelek
Četrtek, 27. 9. 2018 od 8.00 do 10.30 1. A/IB
Četrtek, 27. 9. 2018 od 10.40 do 13.10 1. R/IB

VARSTVO PRI DELU

Datum Ura Oddelek
Sreda, 26. 9. 2018 1., 2. in 3. šolska ura 1. R/IB
Sreda, 26. 9. 2018 6. šolska ura 3. R/IB

DELAVNICE NA TEMO ZASVOJENOSTI S SPLETOM (LOGOUT)*

Datum Ura Oddelek
Torek, 6. 11. 2018 4. šolska ura 1. A/IB in 1. R/IB

*Delavnice potekajo za vsak oddelek posebej.

KULTURNE DEJAVNOSTI

Datum Ura Oddelek Kraj/dogodek
Torek, 19. 3. 2019 Popoldanska predstava (ob 17.00) 1. A/IB in 1. R/IB Jazz v živo: Latino; CD Ljubljana

EKSKURZIJE

Datum Oddelek Kraj
Ponedeljek, 22. 1., oz. torek, 23. 1. 2019 3. A/IB in 3. R/IB Parlament, NUK, Hiša EU
Torek, 23. 4. 2019 1. A/IB Trst – Gradež – Oglej
Od srede, 5. 6., do petka, 7. 6. 2019 3. A/IB Berlin
Četrtek, 6. 6., in petek, 7. 6. 2019 2. R/IB in 3. R/IB Dunaj, Budjevice, Linz
Ponedeljek, 10. 6., in torek, 11. 6. 2019 1. A/IB Firence
Od ponedeljka, 10. 6., do srede, 12. 6. 2019 2. A/IB Koroška in Dunaj

NARAVOSLOVNE DEJAVNOSTI

Datum Oddelek Kraj
konec maja/začetek junija 2. A/IB Botanični vrt Ljubljana
junij 1. A/IB Morska biološka postaja Piran
sredina januarja 3. A/IB UNG – Ajdovščina

PODJETNIŠKI TABOR

Datum Kraj Oddelek
Od ponedeljka, 3. 6. do srede 5. 6. 2019 Prekmurje 1. R/IB

PROJEKTNI DAN – ILIRSKA BISTRICA, KRAJ MOJEGA ŠOLANJA

Datum Ura Oddelki
Četrtek, 6. 6., 2019 Od 1. do 6. šolske ure 1. R/IB

DAN PROMETNE VZGOJE

Datum Ura Oddelki
Torek, 23. 4. 2019 Od 1. do 6. šolske ure 2. A/IB in 2. R/IB

MATURANTSKI PLES – 29. 3. in 30. 3. 2019

Kajetana Tornič,
koordinatorka OIV/ID